Hatóanyaggyártó

Főbb feladatok

  • Hatóanyaggyártó üzemi termelési feladatok ellátása
  • Gyártások indítása, bemérési feladatok végzése
  • Technológiai folyamatok végrehajtása az egyik legmodernebb üzemünkben
  • Gyártási dokumentáció vezetése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Vegyésztechnikusi/vegyianyaggyártó középfokú végzettség
  • Ha nincs ilyen végzettséged, de rendelkezel bármilyen középfokú végzettséggel és van gyógyszeripari/vegyipari tapasztalatod, várjuk jelentkezésed!
  • Három műszakos, illetve folyamatos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Egyéb

  • Amiért érdemes nálunk munkát vállalni:
  • Kiemelkedő bérezés! + cafeteria + 13. havi juttatás
  • Modern, kellemes, felszerelt munkakörnyezet vár
  • Barátságos és nyitott csapat várja, hogy csatlakozz hozzájuk
  • Nyári szabadságodat a Balaton partján fekvő céges nyaralóinkban is töltheted
  • Céges éttermünkben változatos és megújuló menükből válogathatsz

Állás adatai

Állás azonosító: 3631
Pozíció megnevezés: Hatóanyaggyártó
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Termelés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Hatóanyaggyártó