Gyógyszergyártó üzemi műszakvezető

Főbb feladatok

  • A műszak munkájának szervezése/átszervezése, feladatok leosztása a csoportvezetőkkel együttműködve
  • A GMP-előírások szerinti munkavégzés felügyelete
  • Gyártási dokumentációk ellenőrzése
  • A termelés dokumentálása, könyvelése
  • Részvétel a GMP-oktatásokban

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú (technikusi) végzettség
  • Teljesítményorientáltság, jó kommunikációs és szervező készség
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi munkavégzés vállalása (termelési program függvényében)
  • Min. 1-2 év vezetői tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Könnyűipari vagy élelmiszeripari B.Sc. végzettség előny
  • Gyógyszeripari, élelmiszeripari esetleg vegyipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • LEAN ismeret

Egyéb

  • EGYÉB INFORMÁCIÓ
  • A délutános munkavégzésért 40%, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlékot biztosítunk
  • Az esetenkénti hétvégi munkavégzésben / túlórában számítunk a segítségedre, természetesen annak megfelelő díjazással kompenzálva.
  • EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIS-T VÁLASZTANI
  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Sportolási és szabadidős tevékenység a Rába parti sporttelepen.
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4157
Pozíció megnevezés: Gyógyszergyártó üzemi műszakvezető
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Termelés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gyógyszergyártó üzemi műszakvezető