Gyógyszergyártó gépkezelő

Főbb feladatok

  • Az üzem gyártó berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése, kiszolgálása
  • A gyártás folyamán a termékek folyamatos minőségellenőrzése
  • Feladatod lesz a gépegységek tisztításának elvégzése és a gyártáshoz tartozó dokumentáció pontos vezetése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Jelentkezz hozzánk, ha..
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Nyitott vagy a többműszakos (2 vagy 3 műszakos) munkarendre
  • Rendelkezel alap/középszintű számítógépes ismeretekkel
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • Felelősséget tudsz vállalni az elvégzett munkádért

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Vegyiparban szerzett tapasztalat

Egyéb

  • Amiért érdemes nálunk munkát vállalni:
  • Tapasztalattól és szaktudástól függően bruttó 250 000 és 290 000 Ft közötti elérhető havi alapbér
  • A délutános munkavégzésért 40%, az éjszakai munkavégzésért 80%-os műszakpótlékot biztosítunk
  • A versenyképes fizetésen túl évi bruttó 440.000Ft cafeteriát biztosítunk munkavállalóink számára
  • Mindezeken felül 13. havi fizetést is juttatunk
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatás biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 15 Ft/km utazási költségtérítés)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk
  • Csoportos élet- és baleset biztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 2718
Linkedin állás azonosító: LI-DNI
Pozíció megnevezés: Gyógyszergyártó gépkezelő
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő