GMP minőségbiztosító

Főbb feladatok

  • A telephelyen működő rutin minőségellenőrző laboratóriumok minőségbiztosítási felügyelete, kapcsolattartás társosztályokkal
  • Analitikai nem megfelelőségek kivizsgálásának koordinálása, eltérések kezelése
  • CAPA intézkedések meghozatala és azok teljesülésének nyomon követése
  • Change control folyamatok minőségbiztosítási véleményezése
  • Belső utasítások készítése, jóváhagyása, szükség esetén megírása
  • GMP dokumentumok ellenőrzése, jóváhagyása minőségbiztosítási szempontból
  • Részvétel önellenőrzésen, belső és külső auditokon, inspekciókon
  • Oktatások szervezése és megtartása.
  • Kimutatások, statisztikák, jelentések készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Vegyészmérnök, gyógyszerész vagy releváns műszaki végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk vagy akkor is, ha labor területén szereztél tapasztalatot
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban rövid prezentáció, dokumentum írás)
  • Felhasználói szintű informatikai jártasság
  • Jó koordinálási, szervezési, kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó képesség, folyamatszemlélet és rugalmasság
  • Kivizsgálási technikák ismerete, használata
  • Precíz, gondos adatkezelés
  • Kitartó munkavégzés, önállóság, koncentrációs készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 3387
Pozíció megnevezés: GMP minőségbiztosító
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: GMP minőségbiztosító