GMP minőségbiztosítási dokumentátor (Körmend)

Főbb feladatok

  • Szívesen dolgoznál részmunkaidőben (napi 7 órában)?
  • Minőségellenőri végzettséggel vagy minőségellenőri tapasztalattal rendelkezel?
  • Fontos számodra, hogy jófej kollégákkal és stabil cégnél dolgozhass?
  • Ha igen a válaszod, jelentkezz hozzánk GMP minőségbiztosítási dokumentátor pozícióba, ahol nem csak jófej kollégák és vezető, hanem akár további lehetőségek is várnak, hiszen a körmendi gyárunk bővül.
  • A gyógyszergyártáshoz kapcsolódó adminisztratív tevékenység, dokumentáció ellenőrzés, dokumentáció rendezés.
  • Számítógépes rendszerekben a gyógyszer felszabadítási eljárásokhoz kapcsolódó adatrögzítés, felszabadítás előkészítési folyamatának végig vitele.
  • Nyilvántartások vezetése.
  • Társosztályokkal kapcsolattartás, adatszolgáltatás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú, minőségellenőri végzettség
  • 2-3 év munkatapasztalat, preferáltan minőségellenőri pozícióban
  • IT tudás: excel, word felhasználói szintű ismerete
  • Határozottság
  • Precizitás
  • Csapatmunka, jó kommunikáció
  • Nyitottság az új lehetőségek iránt
  • Konfliktuskezelési készség
  • A pozíció kismama pótlásáról szól, előreláthatólag 2 éves határozott időre

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat vagy autóipari, elektronikai ipari minőségellenőri területen

Állás adatai

Állás azonosító: 3543
Pozíció megnevezés: GMP minőségbiztosítási dokumentátor (Körmend)
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Szerződés típusa: Határozott idejű (2)
Napi munkaidő: Részmunkaidő