GMP minőségbiztosítási dokumentátor (7 óra)

Főbb feladatok

  • A gyógyszergyártáshoz kapcsolódó adminisztratív tevékenység, dokumentáció ellenőrzés, dokumentáció rendezés.
  • Labor analitikai adatok gyűjtése és szűrése, rendezése és a labor analitikai eredmények kiértékelése
  • Minőségbiztosítók munkájának támogatása
  • Számítógépes rendszerekben a gyógyszer felszabadítási eljárásokhoz kapcsolódó adatrögzítés, felszabadítás előkészítési folyamatának végig vitele.
  • PQR folyamatok előkészítése.
  • Nyilvántartások vezetése.
  • Társosztályokkal kapcsolattartás, adatszolgáltatás.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség, preferáltan vegyésztechnikus, gyógyszergyártó technikus végzettség
  • 2-3 év munkatapasztalat hasonló területen
  • Laborban szerzett munkatapasztalat előnyt képez
  • Erős MS Office tudás: excel, word magas szintű ismerete
  • Határozottság, precizitás, konfliktuskezelési készség
  • Részmunkaidő vállalása (heti 35 óra)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl cafeteriát, 13. havi jutalmat biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 3629
Pozíció megnevezés: GMP minőségbiztosítási dokumentátor (7 óra)
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Részmunkaidő