Gépjármű karbantartó/ügyintéző

Főbb feladatok

  • A szállítási csoport személy és tehergépjármű parkjának fizikai karbantartása, javítása és javíttatása, valamint az ehhez kapcsolódó dokumentáció elvégzése
  • A belső flotta csoportjának műszaki támogatása igény szerint
  • Emelőgépek fizikai karbantartása, javítása és javíttatása, valamint az ehhez kapcsolódó dokumentáció elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakmunkásképző szakirányú végzettség:
  • Autószerelő, autóvillamossági műszerész, karosszéria lakatos
  • Gépjármű és targonca javításában/karbantartásában szerzett tapasztalat
  • B és C kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PP)
  • Légy precíz, rugalmas és megbízható

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • E kategóriás jogosítvány
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Mester vizsga
  • Technikus végzettség
  • Hegesztő vizsga
  • ADR vizsga

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A hivatalos, bejelentett havi fizetésen túl cafeteriára és 13. havi juttatásra is számíthatsz
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4233
Pozíció megnevezés: Gépjármű karbantartó/ügyintéző
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Logisztika
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gépjármű karbantartó/ügyintéző