Gépészmérnök gyakornok

Főbb feladatok

  • Nyomástartó berendezések, veszélyes folyadéktárolók üzemeltetésével kapcsolatos vizsgálatok, adatszolgáltatások, dokumentációk előkészítése
  • Üzemek által kért vizsgálatok (szerkezeti-, zománcvizsgálatok, falvastagság mérések stb.) előkészítése, jegyzőkönyvek készítése.
  • Nyomástartó berendezések és tartályok elektronikus és nyomtatott adatbázisának rendszerezése, folyamatos aktualizálása.
  • Üzemi technológiai gépészet felmérése, folyamat ábráinak elkészítése (P&ID), meglévők aktualizálása
  • Üzemek gépelrendezésének felmérése, telepítési rajzainak elkészítése, meglévők aktualizálása
  • Épületek külső, belső felmérése, rajzaik aktualizálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Nálunk a helyed, ha gépészmérnöknek tanulsz (preferáltan folyamat eljárási szakirányos - vegyipari gépész) és tanulmányaid elején-közepén jársz
  • Heti min.20 órát (hétköznapokon, rugalmas időbeosztásban) tudsz dolgozni a X. kerületi telephelyünkön
  • Ismered az AutoCad-et
  • Középszinten tudsz angolul
  • Megbízható és precíz vagy

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert...
  • Az egyetemen oktatott elméleti ismeretek mellett hasznos gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből választhatsz
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Fiatalos és segítőkész csapatban dolgozhatsz
  • Begyűjthetsz egy jó nevű céget az önéletrajzodba

Állás adatai

Állás azonosító: 3596
Pozíció megnevezés: Gépészmérnök gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Napi munkaidő: Részmunkaidő