Egészség. Élet. Minőség.

Gépészmérnök gyakornok

Főbb feladatok

  • Te fogod az eszközadatok helyszíni felmérését végezni, valamint egyeztetni azokat gépkönyvi adatokkal, ezáltal megismerkedhetsz a gépészeti rendszerek felépítésével
  • Feladatod lesz az adatok rögzítése Excelben, a gépkönyvek digitalizálása, valamint AutoCAD rajzok aktualizálása (alaprajzok, P&ID)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Téged keresünk, ha Gépészmérnök tanulmányokat folytatsz és aktív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonyod van
  • Ráérsz heti 20-25 órában dolgozni a X. kerületi telephelyünkön
  • Szereted és magabiztosan használod az MS Office programokat (különösen az Excelt) és az AutoCAD-et

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert...
  • Az egyetemen oktatott elméleti ismeretek mellett hasznos gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz
  • Tanulmányaid mellett bruttó 1.200 Ft kezdő órabérért tudsz dolgozni
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben (Csopak, Zamárdi)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből választhatsz
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Fiatalos és segítőkész csapatban dolgozhatsz
  • Begyűjthetsz egy jó nevű céget az önéletrajzodba

Állás adatai

Állás azonosító: 2841
Pozíció megnevezés: Gépészmérnök gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Mérnök / Műszaki
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Gépészmérnök gyakornok