GCP/ GLP auditor

Főbb feladatok

  • GXP területen szolgáltatást nyújtó szervezeti egységek ellenőrzése
  • CRO/beszállítói auditot elvégzése a partnereknél
  • Bioanalitikai vizsgálóhelyek felülvizsgálata
  • GCP, GLP minõségügyi követelmények harmonizálása a hatályos hatósági elõírásoknak megfelelõen
  • GCP és GLP minőségügyi rendszer működésének ellenőrzése és koordinálása
  • Vizsgálati terv és vizsgálat kritikus fázisainak ellenőrzése
  • Hatósági inspekciók előkészítése és azokon való aktív részvétel
  • Minőségbiztosítási oktatások szervezése és tartása
  • SOP-k írása, ellenőrzése, karbantartása és belső vizsgálati minták ellenőrzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú felsőfokú végzettség: orvos, gyógyszerész | PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk |
  • MS office felhasználó szintű ismerete
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás - melyre az auditok során lesz szükséged
  • Mobilitás, utazási hajlandóság - partnereink a világ különböző országaiban jelen vannak ( Közép- Ázsia, Kanada stb )
  • Határozott, precíz, nyitott személyiség, aki szeret tanulni és könnyen megtalálja a közös hangot másokkal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Klinikai vizsgálatok auditálásában / gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz
  • Homeoffice-ra is van lehetőség
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőink töltheted a szabadságodat

Állás adatai

Állás azonosító: 3516
Pozíció megnevezés: GCP/ GLP auditor
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő