Felsővezetői és HR asszisztens

Főbb feladatok

  • FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS
  • Az egyik HR felsővezetőnk számára keressük azt az agilis vezetői asszisztenst, aki szívesen dolgozna 7 vagy 6 órás részmunkaidőben és szeretne egy humoros, dinamikus és professzionális HR csapat tagja lenni.
  • Főbb feladatok:
  • Te fogod ellátni az egyik HR felsővezetőnk teljes körű személyi asszisztenciáját
  • HR támogatás is hozzád tartozna, a toborzás-kiválasztási és a képzés-fejlesztési csapat munkájának segítése (például interjúszervezések).
  • Izgalmas és látványos prezentációkat, riportokat fogsz készíteni
  • Sok emberrel fogsz napi szinten egyeztetni, hiszen tárgyalások, megbeszélések, üzleti utak szervezése lesz a feladatod
  • Rendezvények és csapatépítők és közösségformáló események szervezésében kiaknázhatod a kreativitásodat
  • Napi szinten tudod használni az angol nyelvtudásod üzleti levelekben és telefonhívások során
  • Fontos számunkra a rendezettség, ezért számítunk rád a beérkező és a kimenő dokumentumok pontos, precíz kezelése és adatbázisok körültekintő karbantartásában

Munkakör betöltésének feltételei

  • Téged keresünk, ha
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Hasonló munkakörben, asszisztensi pozícióban szereztél munkatapasztalatot
  • Jól beszélsz angolul és szeretnéd is használni a munkád során
  • Közösségi embernek tartod magad és szívesen is szervezel csapatépítőket
  • Magabiztosan bűvölöd a prezentációkat és az Excelt
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Szereted, ha pörögnek körülötted az események
  • A hatékonyság mellett a precizitás is az egyik erősséged

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • Rálátást szerezhetsz az egyik HR főosztályunk működésére és HR szakmai témájú feladatokat is kaphatsz, amivel fejlesztheted a tudásod
  • Egy professzionális és jófej, összetartó csapat része lehetsz
  • Cafeteria, 13. havi fizetés is van nálunk
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Egis napot, főzőversenyt rendezünk, támogatjuk a munkahelyi közösségépítést
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani

Állás adatai

Állás azonosító: 3581
Pozíció megnevezés: Felsővezetői és HR asszisztens
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: HR