Felsővezetői asszisztens

Főbb feladatok

  • Szívesen kipróbálnád magad a gyógyszeriparban egy felsővezető napi támogatásában? Nyitott vagy 2 éves határozott idős munkaszerződésre? Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudásod van és hasonló területen legalább 2 éves tapasztalatod? Energikus vagy és proaktívan keresed a megoldásokat a felmerülő problémákra? HA a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, akkor gyorsan regisztrálj a lenti linken!
  • TÉGED keresünk! Műszaki igazgatónk számára keressük azt az AGILIS és LELKES vezetői asszisztenst, aki szeretne egy nagyvállalatnál dolgozni.
  • Izgalmas feladatok várnak RÁD:
  • Te fogod ellátni műszaki igazgatónk teljes körű személyi asszisztenciáját
  • Napi szinten tudod használni az angol nyelvtudásod üzleti levelekben és telefonhívások során
  • Izgalmas és látványos prezentációkat, riportokat fogsz készíteni
  • Sok emberrel fogsz napi szinten egyeztetni, hiszen tárgyalások, megbeszélések, üzleti utak szervezése lesz a feladatod
  • Rendezvények, csapatépítők és közösségformáló események szervezésében kiaknázhatod a kreativitásodat
  • Fontos számunkra a rendezettség, ezért számítunk rád a beérkező és a kimenő dokumentumok pontos, precíz kezelése és adatbázisok körültekintő karbantartásában

Munkakör betöltésének feltételei

  • Téged keresünk, ha
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Hasonló munkakörben, felsőasszisztensi pozícióban szereztél legalább 2 éves munkatapasztalatot
  • Jól beszélsz angolul és szeretnéd is használni a munkád során
  • Magabiztosan bűvölöd a prezentációkat és az Excelt
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Szereted, ha pörögnek körülötted az események
  • A hatékonyság mellett a precizitás is az egyik erősséged

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • Cafeteria, 13. havi fizetés is van nálunk
  • Home office lehetőség
  • Van egy vadiúj konditermünk is
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség,
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak, többek közt fogorvos és bőrgyógyász is
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 4069
Pozíció megnevezés: Felsővezetői asszisztens
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Adminisztráció
Szerződés típusa: Határozott idejű (2 év)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Felsővezetői asszisztens