Egészség. Élet. Minőség.

Fejlesztő analitikus gyakornok

Főbb feladatok

  • Gyógyszerkészítmények mintaelőkészítése vizsgálatra
  • HPLC, UPLC készülékek előkészítése vizsgálatra
  • Fejlesztő analitikusok támogatása a vizsgálati módszerek fejlesztése és validálása során
  • A laboratórium napi munkatevékenységének támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kizárólag aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését tudjuk figyelembe venni
  • Heti 25-30 órás részmunkaidő vállalása (hétköznapokon, rugalmas időbeosztással)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok vegyészmérnöki, biomérnöki, gyógyszerész, vegyész képzésben legalább elvégzett másodév
  • MS Office programok erős felhasználói szintű alkalmazása (Excel, Word)

Egyéb

  • Dolgozz nálunk mert...
  • Tanulmányaid mellett bruttó 1000 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Modern, korszerű laboratóriumi környezetben bővítheted eddig megszerzett tudásod
  • Gyakorlati tapasztalatot szerezhetsz a műszeres analitika területén
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben
  • Begyűjthetsz egy jó nevű céget az önéletrajzodba

Állás adatai

Állás azonosító: 2803
Pozíció megnevezés: Fejlesztő analitikus gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Egyéb
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fejlesztő analitikus gyakornok