Fejlesztő analitikus

Főbb feladatok

  • Készítmény minták műszeres (HPLC, UPLC) vizsgálata
  • A vizsgálatok dokumentálása GMP előírásainak megfelelően
  • Kromatográfiás vizsgálati módszerek fejlesztése és validálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú egyetemi végzettség (vegyész, vegyészmérnök vagy gyógyszerész műszeres analitika szakiránnyal)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás elsősorban írásban
  • Precizitás, megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • 7 órás részmunkaidő vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Empower, Statistica szoftver ismerete
  • Fejlesztési területen szerzett minimum tapasztalat

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez
  • LI-DNI

Állás adatai

Állás azonosító: 3427
Pozíció megnevezés: Fejlesztő analitikus
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fejlesztő analitikus