Egészség. Élet. Minőség.

Fejlesztő analitikus

Főbb feladatok

  • A hatóanyag gyártástechnológiák fejlesztését támogatja analitikával.
  • Analitikai módszerek fejlesztése;
  • A kifejlesztett módszerekkel a technológia fejlesztések mintáinak mérése; A mérések és a fejlesztési munka dokumentálása, fejlesztési jelentések írása;
  • Együttműködés a klasszikus analitikai csoport technikusaival, valamint szakmai támogatásuk;
  • Együttműködés a fejlesztőmérnökökkel a fejlesztési problémák megoldásában;
  • Együttműködés más analitikusokkal illetve analitikai társlaborokkal a fejlesztési problémák megoldásában;
  • Együttműködés a projektmenedzserekkel a fejlesztési problémák megoldásában;

Munkakör betöltésének feltételei

  • Vegyészmérnök vagy biomérnök vagy vegyész végzettség
  • 1-3 év munkatapasztalat gyógyszeriparban
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Analitikai jártasság: analitikai módszerek, technikák ismerete
  • Rendszerszemlélet, fejlesztői gondolkodás
  • Precizitás, ami a dokumentációk elkészítésénél szükséges
  • Együttműködő, csapatjátékos személyiség
  • Nyitott és rugalmas gondolkodásmód

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Analitikában szerzett tapasztalat

Állás adatai

Állás azonosító: 3227
Pozíció megnevezés: Fejlesztő analitikus
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fejlesztő analitikus