Export együttműködési menedzser

Főbb feladatok

  • Export együttműködési menedzserként az Egis termékeket preferáló, legfontosabb, kiemelt európai üzleti partnereink elsődleges kapcsolata leszel, mintegy a cég „arca”. Fő feladatod a megkötött licensz és szállítási szerződések gondozása, az ehhez kapcsolódó feladatok teljes körű menedzselése.
  • Fontos feladatod lesz a külföldi partnerrel karöltve a termékbevezetés koordinálása, csomagolóanyagok egyeztetése, a termék teljes életciklusa alatt a forecastok figyelemmel kísérése, rendelések visszaigazolása, a szerződésszerű teljesítés, valamint a fizetések teljesülésének felügyelete.
  • Emellett a kapcsolatteremtő képességedet is kamatoztathatod, hiszen munkád fontos része lesz a koordinálás a külső partner és az érintett céges szervezeti egységek között, természetesen oly módon, hogy megmaradjon az egészséges egyensúly a partneri igény és az Egis érdekei között. Gyakran kerül sor angol nyelven videokonferenciára vagy telefonos megbeszélésre, időnként személyes találkozóra akár Budapesten, akár a partner európai telephelyén.
  • Szintén a Te felelősségi körödbe fog tartozni a licenc ügyletek kereskedelmi szemléletű üzleti elemzése, menedzselése, javaslattétel a szükséges változtatásokra.
  • Feladataid része lesz a vállalat rövid- és hosszútávú stratégiai tervének elkészítése a hozzád tartozó piacokra vonatkozóan.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Várunk csapatunkba, ha…
  • Minimum három év gyógyszeripari tapasztalattal rendelkezel, termelési, kereskedelmi, de akár egyéb területen is
  • Egyetemi (Msc) végzettséged van, gazdasági, kereskedelmi vagy gyógyszergyártáshoz kapcsolható természettudományos területen
  • Magas szinten beszéled az angolt, itt ugyanis napi szinten használnod kell majd
  • Extrovertált, kifejezetten asszertívan kommunikáló típus vagy, hiszen sokat kell beszélni, meggyőzni, kapcsolatot kiépíteni és tartani külső és belső partnerekkel
  • Lételemed a problémamegoldás, talpraesett, motivált, belevaló embernek tartod magad

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert…
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot
  • Munkád során rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert
  • Egy kiváló, motivált csapat tagjaként dolgozhatsz
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, díjnyertes közösségi térrel, barátságos kollégákkal vár Téged!

Állás adatai

Állás azonosító: 3703
Pozíció megnevezés: Export együttműködési menedzser
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Export együttműködési menedzser