Experimentális farmakológus

Főbb feladatok

  • In vivo farmakológiai vizsgálatok kifejlesztése, elvégzése, értékelése, valamint dokumentálása magyar és angol nyelven
  • A szakirodalom folyamatos követése az új tudományos eredmények megismerése és az alkalmazott módszerek fejlesztése céljából
  • A farmakológiai vizsgálatok műveleti leírásainak (SOP) elkészítése.
  • Munkafolyamatok összeállítása a stratégiában meghatározott terápiás célok elérésének érdekében (terápiás hatások és mellékhatások vizsgálata)
  • Javaslattétel a farmakológiai kutatási stratégiára, illetve külső intézetben végzett farmakológiai munkák elvégeztetésére és azok szakmai véleményezése.
  • Döntés előkészítő szakmai anyagok (pl. study report) összeállítása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Állatorvos, biológus, gyógyszerész, biomérnök, orvos végzettség.
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvismeret
  • Élettudományok területén szerzett jártasság:
  • Több éves munkatapasztalat farmakológusként, kutatóintézetben / egyetemen szerzett laboratóriumi tapasztalat kutatóként, in vivo állatkísérletek területén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Statisztikai programok ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • PhD fokozat
  • Állatorvosi végzettség
  • Immunbiológiai módszerek ismerete
  • Gyógyszeripari kutatási/fejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Farmakokinetikai vizsgálatok végzése

  • Izgalmas szakmai kihívások, meglévő termékek vizsgálata mellett kvázi originális termékek kutatásával foglalkozhatsz
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriat, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 3719
Pozíció megnevezés: Experimentális farmakológus
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Experimentális farmakológus