Épületgépész mérnök (üzemeltetés - karbantartás)

Főbb feladatok

  • Épületgépészeti karbantartási feladatok szervezése
  • Gőz- és melegvíz-rendszerek, távvezetékek, hűtőrendszerek és berendezéseik, és egyéb energetikai rendszerek karbantartásának az irányítása)
  • Tervezésben való részvétel (pl. légkezelők tervezése, kivitelezése)
  • Kapcsolattartás külső karbantartó cégekkel
  • Épületgépészeti kivitelezési munkák felügyelete (beruházásoknál, felújításoknál)
  • Gépészeti dokumentációk AutoCAD-ben történő aktualizálása
  • Elektronikus karbantartási rendszer kezelése (MAXIMO)
  • Projectekben való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépész (épület-gépész) mérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves tapasztalat épületgépészeti tervezésben és/vagy kivitelezésben
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre alkalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Épület-gépész szakirány
  • Energetikai berendezések üzemeltetésében és karbantartásában szerzett jártasság
  • Tisztatéri klímarendszerek és légtechnikai rendszerek, gőzkazánok karbantartásának irányításában szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felügyeleti rendszerek ismerete
  • GMP területen szerzett tapasztalat

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • Cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését
  • Egis napot, főzőversenyt rendezünk, támogatjuk a munkahelyi közösségépítést

Állás adatai

Állás azonosító: 3747
Pozíció megnevezés: Épületgépész mérnök (üzemeltetés - karbantartás)
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Épületgépész mérnök (üzemeltetés - karbantartás)