Employer Branding & CSR Specialist

Főbb feladatok

  • Van már tapasztalatod Emplyer Branding vagy CSR stratégia kialakításában és megvalósításában?
  • Szeretnél egy már meglévő csapatban egy új területet kialakítani, ahol lehetőséged lesz emberileg és szakmailag is kibontakozni?
  • Szívesen dolgoznál a szektor egyik jeles képviselőjénél, az EGIS-nél, amely 2018-ban a legvonzóbb gyógyszeripari díjat is megnyerte, illetve magáénak tudhatja az Év Közösségi Tere díjat is?
  • Ha igen a válaszod, jelentkezz az EGIS-hez Employer Branding & CSR Specialista pozíciójába!
  • AZ EGIS magyarországi központtal és 17 leányvállalattal rendelkező gyógyszeripari vállalat, amely itthon több mint 3000 főt foglalkoztatunk; tevékenységünk a gyógyszerkutatástól kezdve a gyógyszergyártáson át a kereskedelemig terjed, így garantáltak az izgalmas és változatos kihívások
  • MIVEL FOGNAK TELNI NAPJAID?
  • Garantáljuk, hogy a színes, vidám csapatunkban minden nap új kihívásokkal fogsz találkozni!
  • A belső kommunikációs osztályunk tagjaként felelős leszel az Employer Branding és a CSR tevékenységünk stratégiájának megalkotásáért és az akciótervek végrehajtásáért
  • Szorosan együtt fogsz működni több társterülettel is, beleértve mind az üzleti- mind a támogató területeket
  • Az EB és CSR kampányok, akciók teljesítményének nyomon követése és folyamatos fejlesztése, hogy a vállalat vonzereje minél erősebb legyen a jelöltek és a munkatársaink körében is

Munkakör betöltésének feltételei

  • MIRE LESZ SZÜKÉGED AHHOZ, HOGY SIKERES LEHESS NÁLUNK:
  • EMPLOYER BRANDING VAGY CSR munkatapasztalat, ahol részt vettél már EB vagy CSR stratégia kialakításában és végrehajtásában
  • ANGOL FELSŐFOKÚ NYELVTUDÁSRA: munkád Magyarországon kívül a külföldi leányvállalatunkra is hatással lesz!
  • PROJECT MANAGERI és „NAGYKÖVETI” ATTITŰDRE: Te leszel az, aki drive-olja a folyamatok előrehaladását és összehangolását a többi témával
  • STRATÉGIAI GONDOLKODÁSRA: hiszen nem csak rövidtávú kampányokban gondolkozunk, hanem célunk az, hogy törekvéseink hosszútávon mérhetőek és sikeres legyenek

Egyéb

  • MIÉRT VÁLASZD AZ EGIS-T?
  • Most alakul meg az Employer Brandingért felelős csapatunk, így egy igazán alkotó folyamat tagja lehetsz
  • Az EGIS magyarországi központtal rendelkezik, így az implementáció helyett az alkotáson van a hangsúly
  • Munkád 17 országban megjelenik!
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz, Home Office támogatja a munka-magánélet egyensúlyát
  • Egy igazán színes és életteli csapat része lehetsz, ahol sokat fogsz nevetni és garantáltan nem fogsz unatkozni
  • A legnagyobb önállóságot kapod tőlünk, teret engedünk a fantáziádnak, de szükség esetén ott vagyunk, ha segítség kell!
  • A gyártástól kezdve a kutatáson át a kereskedelmi osztályig minden területtel együttműködsz majd, változatossá teszi a munkádat is, mintha több különböző cégnek dolgoznál!
  • Szakmai mozgásteret biztosítunk, hiszen az EGIS egy változásban, fejlődésben lévő szervezet, ami mindig erős kiugrási lehetőséget biztosít mindenki számára
  • Versenyképes fizetést adunk: 13. havi fizetés, cafeteria mellett ingyenes orvosi vizsgálatokkal, Balatoni nyaralási lehetőségekkel támogatjuk a jólétedet.

Állás adatai

Állás azonosító: 3349
Pozíció megnevezés: Employer Branding & CSR Specialist
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Kommunikáció
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Employer Branding & CSR Specialist