Dokumentációs gyakornok (Körmend)

Szeretnél értékes tapasztalatot szerezni egy gyógyszeripari vállalatnál? Szívesen dolgoznál dokumentációs területen, de mégis egy labor közelében? Fontos számodra a rugalmas munkavégzés, hogy az egyetemen is tudj teljesíteni? Amennyiben igen, jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra!

Főbb feladatok

  • GMP dokumentáció készítés
  • Oktatási dokumentáció készítés
  • Karbantartás megrendelések készítés
  • Naplók karbantartása, egyéb dokumentációk készítésében való közreműködés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz gyógyszeripari, gyógyszerészi, élelmiszeripari szakirányok egyikén
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office programokat
  • Heti 25-30 órát tudsz vállalni hosszú távon, legalább 1 éven keresztül
  • Nem riadsz vissza az önálló munkavégzéstől, proaktív és kreatív vagy

Egyéb

  • Dolgozz nálunk mert...
  • Tanulmányaid mellett bruttó 1350 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben
  • Fogorvosi, bőrgyógyászati és nőgyógyászati rendelés van a saját telephelyünkön
  • Modern, korszerű irodai környezetben, egy segítőkész szakértői csapatban dolgozhatsz

Állás adatai

Állás azonosító: 4156
Pozíció megnevezés: Dokumentációs gyakornok (Körmend)
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Adminisztráció
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Dokumentációs gyakornok (Körmend)