Dokumentációs gyakornok

Főbb feladatok

  • Számítógépes rendszerben elektronikus dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • Papíralapú dokumentumok kezelése, rendszerezése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Aktív vagy passzív (25 év alatt) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • MS Officet felhasználói szinten ismered (főleg Excel, Word)
  • Ráérsz heti 20-25 órát dolgozni (preferáltan naponta 4-5 óra munkavégzéssel) és hosszútávon, legalább 1 évig tudsz maradni
  • Felelősségtudat, rugalmasság, precizitás jellemez, feladatokat jól tudod priorizálni

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Korábbi munkatapasztalat
  • IT-érdeklődés

  • Tanulmányaid mellett bruttó 1350 Ft kezdő órabérért tudsz dolgozni
  • Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt az Egis Next Generation gyakornoki csapat tagjaként
  • A munka egy része távmunkában is végezhető, így van lehetőség home office-ra is
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben (Csopak, Zamárdi)
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)

Állás adatai

Állás azonosító: 4210
Pozíció megnevezés: Dokumentációs gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Adminisztráció
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Dokumentációs gyakornok