Egészség. Élet. Minőség.

Data Scientist

Főbb feladatok

  • Adatvezérelt üzleti folyamatok kialakításának támogatása
  • Adatok vizualizációja annak kommunikálása
  • Gépi tanulási módszerek (Machine learning) fejlesztése és bevezetése
  • Statisztikai programozási nyelv(ek) használata
  • Optimalizációs, prediktív modellek készítése
  • Az üzleti digitalizáció támogatása
  • Elemzési eszköztár fejlesztése Big Data környezetben

Munkakör betöltésének feltételei

  • Adatvizualizációs eszközök ismerete
  • Adatbányászati, Big Data elemzési, BI tapasztalatok
  • SQL ismeret
  • Főiskolai vagy egyetemi; informatikus, matematikus, fizikus vagy műszaki mérnök végzettség
  • Többéves lehetőleg nagyvállalati környezetben informatikai területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás, amit a napi munkavégzés során folyamatosan használni kell
  • Kiemelkedő együttműködési készség, jó problémamegoldó képesség, elemző, analitikus, szemléletmód
  • Nagyfokú fejlődési igény, nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Megbízható, precíz, pontos, proaktív személyiség

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 2863
Pozíció megnevezés: Data Scientist
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Data Scientist