Data management manager

Főbb feladatok

  • A te felelősséged lesz a vállalati szintű Data management alapok lerakása, valamint a vállalati data management roadmap kialakítása és végrehajtása.
  • Számítunk rád abban, hogy üzleti projekteken sikeresen tudsz alkalmazni data management modellt, megközelítést és az itt szerzett hitelesség és tapasztalatok alapján motorja tudsz lenni a vállalati szintű adat management törekvéseinknek.
  • Neked kell biztosítanod a vállalatunkon belül az egyenszilárd építkezést, az egyedi gyakorlatok megismerését és összehangolását, közös irányban tartását.
  • Az adatalapú működés belső nagyköveteként fontos feladatod lesz az adatmenedzsment szemlélet, tudás és megoldások behozatala az Egisbe.
  • Üzleti oldalon ülve támogatni fogod az Ügyvezetés munkáját, emellett szorosan együtt kell működnöd az Informatikai igazgatóság szakembereivel és a digitalizációs munkatársakkal is.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Jelentkezz hozzánk, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • szereztél már tapasztalatot data management modellek sikeres alkalmazásában egyedi projektek szintjén és vállalati szintű építkezés szinten egyaránt,
  • van tapasztalatod projekt- és programmenedzsment területén, valamint változáskezelési területen,
  • magabiztos, tárgyalási szintű angolnyelv-tudásod van,
  • tisztában vagy az aktuális data management trendekkel, az adatmenedzsmenthez kapcsolódó digitális technológiákkal,
  • Elboldogulsz egy már kiépült regionláls vállalati struktúrában, ehhez képes vagy összefüggésekbe és cross-funkcionalitásban gondolkodni,
  • motivátor és inspirációforrás vagy, könnyen dolgozol együtt másokkal, jól kommunikálsz és kiemelten nyitott vagy a vevői igényekre.

Egyéb

  • Amiért érdemes minket választanod:
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Egy nemzetközi, de emberközpontú vállalathoz csatlakozhatsz
  • Egy dinamikus, folyamatosan bővülő csapatnak lehetsz a része
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Állás adatai

Állás azonosító: 3712
Pozíció megnevezés: Data management manager
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Data management manager