Data Engineer

Főbb feladatok

  • tervezési és fejlesztési feladatok: ETL és processing infrastruktúra
  • Enterprise Data Warehouse (EDW) modellezés
  • valós idejű adatgyűjtő rendszerek integrálása
  • BI tooling, adat koncepció és architektúra
  • data-lake fejlesztés

Munkakör betöltésének feltételei

  • preferáltan nagyvállalati környezetben, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • SQL-based NoSQL, Data modeling tools, Data warehousing solutions ismerte
  • architekturális gondolkodás
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • pro-aktivitás, nyitottság és megbízhatóság, kooperáció

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • NoSQL, Hadoop technológia mély ismerete, SAP BO, Microstrategy
  • Scrum módszertan
  • Certified Data Management Professional (CDMP), Google Cloud Certified Professional Data Engineer

Egyéb

  • EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIST VÁLASZTANOD:
  • kihívást jelentő és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz egy stabil hátterű vezető gyógyszergyártó cégnél
  • továbbképzéseken vehetsz részt
  • versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést biztosítunk
  • nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak

Állás adatai

Állás azonosító: 3279
Pozíció megnevezés: Data Engineer
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Data Engineer