Egészség. Élet. Minőség.

Csomagolóanyag ellenőrző laboráns

Főbb feladatok

  • Vásárolt csomagolóanyagok mintavételezése, vizsgálata GMP környezetben
  • Vizsgálatok dokumentálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakközépiskolai, gimnáziumi érettségi
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Cirill karakterek ismerete
  • Csomagolóanyag ipari, gyógyszeripari tapasztalat
  • GMP elvek ismerete
  • Gyógyszer analitikai tapasztalat

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 3252
Pozíció megnevezés: Csomagolóanyag ellenőrző laboráns
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Csomagolóanyag ellenőrző laboráns