Csomagolástechnológus - Körmend

Az EGIS körmendi gyártástechnológiai osztály 8 fős csapatába keresünk új csomagolástechnológust. Csapatunk kiemelkedő szerepet tölt be az újdonságok bevezetésében, az új csomagolási módok előkészítésében. Csatlakozz hozzánk, ha változatos feladatkörre vágysz, ahol tervezési, szervezési, adatkezelési, fejlesztési feladatokkal és projektekkel egyaránt foglalkozhatsz. Részese leszel új termékek mellett, egy új üzem beindításának is. Egyéni képességeid is bizonyíthatod és élvezheted a csapatként működés előnyét. Munkád során számos társterület kollégáival dolgozhatsz együtt

Főbb feladatok

  • Gyógyszercsomagolások mérettervezése.
  • Csomagolt gyógyszerek új piacokra való előkészítése.
  • Üzemi próbák, kísérleti gyártások szervezése.
  • Projekt-team munka.
  • Költségkalkulációs normák összeállítása
  • Szabályzó utasítások összeállítása
  • Termelési recept karbantartás.
  • Folyamatfejlesztés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Csomagolástechnológiai mérnök, Vegyész vagy vegyészmérnök, élelmiszermérnök, környezetmérnök vagy más releváns (műszaki) felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves munkatapasztalat
  • Előny , ha azt csomagolástechnológiai területen, ipari környezetben szerezted meg (előny a gyógyszer-, vegy- vagy élelmiszeripari szektorismeret)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Téged keresünk, ha együttműködő, önálló és jó szervező, problémamegoldó vagy, hiszen ezek jól jöhetnek új csomagolótermékek bevezetésénél, üzemi kipróbálások során
  • Ha nyitott vagy a változásokra, akkor biztosan jól fogod nálunk érezni magad
  • Ha nem csak irodai környezetben, hanem üzemi területeken is otthonosan mozogsz

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás, amit leginkább írásban, olvasásban tudsz majd hasznosítani, esetleg auditokon
  • SAP ismeret

  • Nálunk beindíthatod a karriered, hiszen támogatjuk a továbbfejlődésedet hosszútávon
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat vár
  • Balatoni nyaralóinkban pihenhetsz szabadidődben
  • Élet-és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Alapbér + 13. fizetés + cafeteria
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőségek

Állás adatai

Állás azonosító: 4171
Pozíció megnevezés: Csomagolástechnológus - Körmend
Munkavégzés helye: Egis Körmendi Gyáregység, 9900 Körmend, Mátyás király utca 65.
Szakterület: Mérnök / Műszaki
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Csomagolástechnológus - Körmend