Csomagolás grafikus (részmunkaidős)

Főbb feladatok

  • Grafikus OKJ vagy csomagolástervező mérnök végzettséggel rendelkezel?
  • Szeretnéd egy neves, gyógyszeripari cégnél elindítani a karrieredet és jó referenciát szerezni?
  • Szívesen dolgoznál alkalmazott jogviszonyban, részmunkaidőben alkalmazott grafikusként?
  • Fontos számodra, hogy egy jó hangulatú csapatban dolgozz, ahol a tapasztalt kollégáktól sokat tanulhatsz?
  • Ha igen a válaszod jelentkezz az EGIS csomagolás grafikus pozíciójára!
  • FELADATAID LESZNEK:
  • Csomagolástervezési szabályzat előírásainak betartatása mellett, a vonatkozó szabványoknak és előírásoknak megfelelően a rábízott grafikák és a specifikációk elkészítése
  • A csoportvezetőtől kapott információk alapján számítógépes grafika készítése a csomagolás tervezési kézikönyv útmutatásai és a technológiai adatszolgáltatások szerint
  • Egyes esetekben látványterv készítése
  • A korrektori ellenőrzést és jóváhagyást követően, imprimatúra készítése és aláírással történő ellátása
  • Specifikáció készítése a nyomda részére a tömeges gyártás megvalósítása érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • JELENTKEZZ HA:
  • Grafikus OKJ vagy csomagolástervező mérnök végzettséggel rendelkezel
  • Előny, ha van már tapasztalatod grafikusként
  • Frissen végzettek jelentkezését is szívesen várjuk!
  • Szívesen végzel alkalmazott grafikusi feladatokat
  • Magabiztos vagy az InDesign és Adobe Illustrator szoftverekkel
  • Felhasználói szinten ismered a Macintosh-t és az MS Office-t (Word, Excel )
  • Nem okoz gondot a határozott idejű munkaviszony (előreláthatólag fél éves szerződés)
  • Részmunkaidőben dolgoznál (6 vagy 7 órában)

Egyéb

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Rugalmas munkaidő
  • Jó hangulatú csapat, professzionális munkatársak
  • A versenyképes fizetésen túl cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 3683
Pozíció megnevezés: Csomagolás grafikus (részmunkaidős)
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Egyéb
Szerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Csomagolás grafikus (részmunkaidős)