Bezárás

Compliance jogtanácsos

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig. Az Egis központjában működő Compliance és adatvédelmi főosztályunkon különböző jogi és etikai megfelelési feladatokkal foglalkozunk, jelenleg compliance területre keresünk kismama kollégánk helyére szenior jogtanácsos kollégát. A budapesti központunkban headquarter jelleggel működünk, ahol a stratégia megszületik és a jogszabályi megfelelésen túl napi szintű stratégiai támogatást nyújtunk az Egis magyarországi központja és nemzetközi leányvállalatai részére. A jogszabályi és iparági etikai megfelelés széles spektrumával foglalkozunk, így komplex és kihívásokkal teli feladatokkal találkozhatsz.

Főbb feladatok

  • Közreműködés a jogszabályi és etikai megfelelés biztosításában, különösen az alábbi területeken:
  • egészségügyi szektor szereplőivel való kapcsolattartás és együttműködés
  • gyógyszeripari szektort érintő marketing és promóció
  • gyógyszeripari önszabályozás
  • korrupciómegelőzés
  • export kontroll
  • A hazai és a nemzetközi elvárásokkal összehangban compliance szabályzatok készítése és karban tartása.
  • Közreműködés a fenti területeket érintő compliance vizsgálatokban, partnerek compliance jellegű átvilágításában.
  • Képzések, oktatások tartása az üzleti területen dolgozó kollégák részére a fenti témákban.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Jogi szakvizsga
  • Jogtanácsosként, ügyvédként vagy vizsgálóként szerzett munkatapasztalat ....gyógyszeripari jogszabályi megfelelésre specializálódva (pharma compliance) vagy
  • ...gyógyszeripari kereskedelemre, promócióra, üzleti területek támogatására specializálódva
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság
  • Üzleti szemlélet

  • Rugalmas munkavégzési feltételek és work-life balance: heti 4 nap home office, kötetlen munkarend
  • Nemzetközi csoportban nemzetközi feladatok
  • Lehel úti és a Keresztúri úti irodánkból is dolgozhatsz
  • Közvetlen, jófej, nyitott, segítőkész munkatársak
  • Alapbéren túl számos juttatást biztosítunk: Cafeteria, 13. havi fizetés, éves bónusz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk munkavállalóink kisgyermekeinek napközbeni elhelyezését

Állás adatai

Állás azonosító: 4806
Pozíció megnevezés: Compliance jogtanácsos
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Jog
Szerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Compliance jogtanácsos