Cloud Specialist

Főbb feladatok

  • Gyere és csatlakozz Hozzánk Digital Technology Centerünkbe. Egy vezető gyógyszeripari vállalat vár Téged és egy izgalmas projekt a digitalizáció jegyében
  • FELADATOK AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
  • Eljárások kidolgozása felhő infrastruktúrára történő migrációra (O365, Azure, AWS)
  • Hybrid cloud megoldások integrálása tradicionális modellekbe
  • Technológiai támogatás felhő alapú rendszerek fejlesztésében
  • Vállalati célok hatékony leképezése Cloud szolgáltatásokra, megoldásokra
  • Csapattagok mentorálása, képzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • CSATLAKOZZ HOZZÁNK HA...
  • Nagyvállalati környezetben, hasonló munkakörben szereztél már tapasztalatot
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Cloud szolgáltatásokat átfogóan ismered :Azure/ AWS / Google
  • Van már tapasztalatod Cloud szolgáltatások vállalati környezetben történő integrálásában
  • PowerShell/ Python/Perl,/Java/ Nodejs,/ JSON technológiai ismeretekkel bírsz
  • Rendszerszintű, architekturális gondolkodás és erős compliance képesség jellemez
  • Pro-aktív, nyitott vagy aki gyorsan megtalálja a közös hangot másokkal, szeretsz egyeztetni, megoldási javaslatokat tenni, ötletelni, prezentálni

Egyéb

  • EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIST VÁLASZTANOD:
  • Nálunk kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Továbbképzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • Tudjuk, hogy a rugalmas munkarend milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
  • Versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést is nyújtunk
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség Nálunk
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak

Állás adatai

Állás azonosító: 3837
Pozíció megnevezés: Cloud Specialist
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Cloud Specialist