Cloud Specialist

Főbb feladatok

  • eljárások kidolgozása felhő infrastruktúrára történő migrációra (O365, Azure, AWS)
  • Hybrid cloud megoldások integrálása tradicionális modellekbe
  • technológiai támogatás felhő alapú rendszerek fejlesztésében
  • vállalati célok hatékony leképezése cloud szolgáltatásokra, megoldásokra
  • csapattagok mentorálása, képzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • preferáltan nagyvállalati környezetben, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Cloud szolgáltatások átfogó ismerete Azure/ AWS / Google
  • tapasztalat Cloud szolgáltatások vállalati környezetben történő integrálásában
  • PowerShell/ Python/Perl,/Java/ Nodejs,/ JSON technológiák ismerete
  • rendszerszintű, architekturális gondolkodás
  • pro-aktivitás, nyitottság és kreativitás
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Egyéb

  • EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIST VÁLASZTANOD:
  • egy stabil hátterű vezető gyógyszergyártó cégnél kihívást jelentő és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • továbbképzéseken vehetsz részt
  • versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést biztosítunk
  • nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak

Állás adatai

Állás azonosító: 3276
Pozíció megnevezés: Cloud Specialist
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Cloud Specialist