Bioanalitikus

Főbb feladatok

  • Bioanalitikai módszerek fejlesztése, validálása, alkalmazása GXP megfelelőségű környezetben
  • Vizsgálati tervek jelentések készítése, egyeztetése
  • HPLC-MS/MS technika alkalmazása
  • Bioanalitikai vizsgálatok vezetése, laboránsok irányítása
  • Farmakokinetikai, statisztikai számítások végzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú, kémiai jellegű természettudományos végzettség (egyetemi szintű, MSc) pl. vegyész, vegyészmérnök, biomérnök, gyógyszerész stb
  • Tapasztalat folyadékkromatográfia-tömegspektrometria analitikai technika alkalmazásában
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú írásbeli és szóbeli angolnyelv ismeret
  • Precizitás, együttműködő készség
  • Kreatív, eredményorientált, problémamegoldó gondolkodás
  • Jó íráskészség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Bioanalitikai területen szerzett tapasztalat
  • Farmakokinetikai, statisztikai ismeretek
  • MS Excel haladó szintű ismeretek, makró programozás
  • Minőségbiztosított, gyógyszergyári munkahelyen szerzett tapasztalat
  • IT ismeretek, jártasság számítógépesített rendszerek validálásával, kvlaifikálásával kapcsolatban
  • PhD fokozat

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriat, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 3285
Pozíció megnevezés: Bioanalitikus
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Kutatás-fejlesztés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Bioanalitikus