Egészség. Élet. Minőség.

Bioanalitikai laboráns gyakornok

Főbb feladatok

  • A te feladatod lesz:
  • Bioanalitikai laborfeladatok kivitelezésének támogatása, dokumentálása
  • Biológiai minták feldolgozása analitikai mérésekhez
  • Analitikai eszközök karbantartásában/kalibrálásában is számítunk rád
  • GLP, GCP minőségügyi elvárások szerinti munkavégzés

Munkakör betöltésének feltételei

  • Aktív vagy 25 év alatt passzív hallgatói jogviszony
  • Biomérnök, vegyész, gyógyszerész, környezetmérnök vagy más, természettudományos szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • Heti kb. 25 óra vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés és jó koncentrációs képesség
  • Proaktív és együttműködő személy, aki jól tud csapatban dolgozni

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • Analitikai/laboros/minőségbiztosított munkahelyi környezetben szerzett tapasztalat

Egyéb

  • Dolgozz nálunk, mert...
  • Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
  • Az egyetemen tanult elméleti tudást gyakorlati tapasztalatokkal bővítheted
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van nálunk lehetőség, van konditermünk is
  • Nyáron strandolni és kajakozni tudsz a Balaton parti üdülőinkben (Csopak, Zamárdi)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből választhatsz
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Fiatalos és segítőkész csapatban dolgozhatsz
  • Begyűjthetsz egy jó nevű céget az önéletrajzodba

Állás adatai

Állás azonosító: 3297
Linkedin állás azonosító: #LI-DNI
Pozíció megnevezés: Bioanalitikai laboráns gyakornok
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Bioanalitikai laboráns gyakornok