Beszerzési asszisztens (6 óra)

Főbb feladatok

  • Beszerzési osztály adminiszratív támogatása az alábiakban:
  • Dokumentációk, levelezések nyivlántartása, kezelése
  • Szakterület specifikus dokumentumok előkészítése
  • Leltározás és nyilvántartás vezetése
  • Irodaszererek megrendelése
  • A terület költségelszámolásainak kezelése
  • Beszerzések lebonyolításához szükséges igazolások begyűjtése, pótoltatása, frissíttetése, angol nyelvű levezelézek lebonyolítása
  • Szerializációval kapcsolatos adatrögzítések
  • Egyéb ad-hoc feladatokban az osztályvezető és az üzletkötők munkájának támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Min. középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Rugalmas, alkalmazkodó, támogató személyiség

Egyéb

  • Amiért érdemes minket választanod:
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, barátságos kollégákkal vár Téged
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Állás adatai

Állás azonosító: 3381
Pozíció megnevezés: Beszerzési asszisztens (6 óra)
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Adminisztráció
Szerződés típusa: Határozott idejű
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Beszerzési asszisztens (6 óra)