Bérelszámolási specialista

Főbb feladatok

  • TB szervezői végzettséggel rendelkezel és 3 éves bérszámfejtési gyakorlatod van?
  • Jártas vagy a NAV adatszolgáltatásban?
  • Tudsz dolgozni az SAP HR modulban?
  • Amennyiben már 2 kérdésre IGEN a válaszod, akkor BÁTRAN jelentkezz hozzánk és vár TÉGED egy 10 fős szakértői csapat.
  • MIVEL FOGNAK TELNI MAJD A MINDENNAPJAID?
  • munkavégzésre irányuló jogviszonyok elbírálása, díjazás elszámolása
  • béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos riportolás, adatszolgáltatás
  • TB jogviszonyok kezelése, adatszolgáltatás NAV részére
  • szakmai gyakorlatosokkal kapcsolatos elszámolások
  • bérszámfejtést igénylő jogi ügyek intézése: hagyaték, kártérítés, költségtérítések
  • kimutatások elkészítése, adatszolgáltatás belső-külső partnereknek

Munkakör betöltésének feltételei

  • TÉGED keresünk HA
  • Gazdasági vagy HR diplomád van vagy társadalombiztosítási szervezői végzettséged
  • Legalább 3 éves bérszámfejtési gyakorlattal, vagy hasonló területen szerzett munkatapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos MS office ismerettel bírsz
  • Szeretsz irodai környezetben dolgozni
  • Szívesen foglalkozol riportokkal + Pivot kimutatásokkal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással bírsz
  • SAP HR modul ismeret

Egyéb

  • Dolgozz nálunk mert…
  • Rugalmas munkaidő beosztásban dolgozhatsz, ahol 9:00 óra és 14:00 óra között van a törzsidő
  • Homeoffice-ra is van lehetőség próbaidő után
  • A versenyképes fizetésen túl cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 3554
Pozíció megnevezés: Bérelszámolási specialista
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Gazdaság és pénzügy
Szerződés típusa: Határozott idejű (2 év)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő