Belső kommunikációs adminisztratív munkatárs

Főbb feladatok

  • Belső kommunikációs osztály adminisztratív feladatainak ellátása
  • Kommunikációs projektek menedzselése
  • Szerződések és számlák kezelése, projektek háttér adminisztrációjának teljeskörű kezelése
  • Vezetői adminisztratív feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Szövegírási tapasztalat és jó íráskészség
  • Felhasználói szintű IT ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Pontos és precíz munkavégzés

Egyéb

  • Dolgozz nálunk mert…
  • Modern irodai környezetben sajátíthatod el a szükséges szakmai ismereteket
  • Támogató vezető és barátságos, nyitott kollégák várnak Téged
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriat, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 3464
Pozíció megnevezés: Belső kommunikációs adminisztratív munkatárs
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szerződés típusa: Határozott idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Belső kommunikációs adminisztratív munkatárs