Anyagmozgató

Főbb feladatok

  • A készáruk és csomagoló anyagok bevételezése
  • Termékek raktározása, szétosztása és kiadása
  • A készáru gépi pakolása, fóliázása
  • Napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, rugalmasság
  • Targoncás jogosítvány (vezetőállásos és gyalogkíséretű típusok)
  • Több műszak vállalása (3 műszakos munkarend, hetente egyenlőtlen beosztással, hétvégi munkavégzéssel)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszergyártásban szerzett tapasztalat

Egyéb

  • Amiért érdemes minket választanod:
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Állás adatai

Állás azonosító: 3070
Pozíció megnevezés: Anyagmozgató
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Szakterület: Termelés
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Anyagmozgató