Anyaggazdálkodó

Főbb feladatok

  • Készletgazdálkodás az EGIS által gyártott készítményekbe épülő anyagokkal
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és a Társaságon belül a munkaköri feladatok ellátásához kapcsolódó szervezeti egységekkel
  • A fentiekhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Készletgazdálkodási / anyaggazdálkodási tapasztalat
  • Főiskolai diploma megléte előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – MS Office (Word, Excel, PP)
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, együttműködés
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP PP és MM modul ismerete
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Logisztikai ügyintézői ismeretek
  • Vegyésztechnikusi végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteria, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel is van nálunk
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás adatai

Állás azonosító: 3415
Pozíció megnevezés: Anyaggazdálkodó
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szerződés típusa: Határozott idejű (1 év)
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Anyaggazdálkodó