Analitikai laboráns (HP terület)

Főbb feladatok

  • Amit a munkakörben nap, mint nap csinálni fogsz:
  • A munkád részeként egy diplomás fejlesztő mérnök irányítása és támogatása mellett végezhetsz analitikai vizsgálatokat
  • Modern és naprakész technikai felszereltségű laboratóriumunkban dolgozhatsz
  • HP gyógyszerhatóanyagokkal és készítményekkel végezhetsz munkát
  • Feladatod lesz mindezek mellett még a mérési eredmények szakszerű dokumentálása, labornapló, műszernapló vezetése írott és/vagy elektronikus formában egyaránt
  • A munkához szükséges berendezések, készülékek, eszközök, vegyszerek előkészítése, a munkaterület tisztítása és laboratórium rendben tartása is a napi rutin része lesz

Munkakör betöltésének feltételei

  • Amit kérünk tőled:
  • Vegyésztechnikusi képesítést vagy műszeres analitikai területen szerzett több éves tapasztalatot
  • Általános laboratóriumi munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok ismeretét
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket (MS Office)
  • Önállóságot és rugalmasságot

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt is biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket biztosítunk (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk a munkavégzéshez

Állás adatai

Állás azonosító: 3420
Pozíció megnevezés: Analitikai laboráns (HP terület)
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Analitikai laboráns (HP terület)