Egészség. Élet. Minőség.

Analitikai laboráns

Főbb feladatok

  • Részvétel félszilárd és szilárd gyógyszerkészítmények korai fejlesztési fázisában
  • Folyadékkromatográfiás vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
  • Kioldódás vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
  • Üzemi mintavételezések elvégzése és dokumentumok kezelése
  • Labor vegyszerek és fogyóeszközök illetve irodaszerek rendelése
  • Beérkező anyag átvétele és regisztrációja
  • Általános adminisztratív jellegű feladatok ellátása
  • A pozitív munkahelyi légkör támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Vegyésztechnikusi vagy szakirányú középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Windows 7, MS Word, Excel, Outlook)
  • Jó műszaki érzék
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Kiváló együttműködési készség, a kísérleti tapasztalatok pontos kommunikálása
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Új ismeretek elsajátítása, mindennapi alkalmazása
  • Precizitás, nagy munkabírás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Gyógyszeripari analitikai laboratóriumi gyakorlat
  • Analitikai laborban alkalmazott laboratóriumi berendezések ismerete (analitikai mérleg, pH mérő, automata titrátor, stb.)
  • Nagy műszeres analitikai eszközök felhasználói szintű ismerete (HPLC, kioldódás vizsgáló stb.)
  • GMP rendszer ismerete

Egyéb

  • Ezért érdemes az Egist választani:
  • A versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriat, 13. havi fizetést és kamatmentes lakáshitelt biztosítunk munkavállalóink számára
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • LI-DNI

Állás adatai

Állás azonosító: 3179
Pozíció megnevezés: Analitikai laboráns
Munkavégzés helye: Egis Bökényföldi úti telephely, 1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.
Napi munkaidő: Részmunkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Analitikai laboráns