Alkalmazás szakértő

Főbb feladatok

  • A Társaság MS SharePoint platformjának fejlesztésével kapcsolatos tevékenységek irányítása.
  • Jelenlegi MS SharePoint üzemeltetése, konfigurálása.
  • MS SharePoint Server és online alapú megoldások értékelése, tervezése (legjobb gyakorlat érvényesítése, architekturális és funkcionális tervezés), karbantartása, üzleti igények alapján fejlesztések megvalósítása, kapcsolódó technológiák vizsgálata.
  • Fejlesztési szempontból az üzleti igény értelmezése és a megvalósítás tervezése.
  • Kapcsolattartás külső fejlesztőkkel és szakmai irányításuk.
  • Együttműködés az érintett üzemeltetői csapattal.
  • Rendszer-integrációs tevékenység támogatása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 év gyakorlat fejlesztői munkakörben
  • Min. 3 év gyakorlat MS SharePoint alapú informatikai megoldások terén
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati megoldások (pl. funkcionális elemzés, specifikálás) ismerete
  • Nagyvállalati működés (pl. külső partnerekkel való együttműködés, irányítás) ismerete
  • Microsoft akalmazás technológiák ismerete (Sharepoint Online gyakorlat/ismeret előny , Office365, SQL szerver) licencelés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 3 év gyakorlat fejlesztői munkakörben - .Net, java, Python ismeret előny
  • Adatbázis technológiák: SQL szerver vagy valamilyen NoSQL adatbázis ismeret (pl. MondoDB, MariaDB) előny
  • MS SharePoint rendszerek beállításával, testre szabásával, fejlesztésével, tesztelésével kapcsolatos ismeretek
  • MS Project Server beállításával, testre szabásával kapcsolatos ismeretek
  • Net fejlesztési tapasztalatok
  • virtualizációs technológiák ismerete
  • általános gyógyszeripari ismeretek
  • kommunikációs szintű orosz nyelvtudás

  • A 13. havi fizetés és széleskörű cafeteria mellett számos érvünk van arra, hogy az EGIS-t válaszd!
  • Nálunk kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatokon dolgozhatsz
  • Számítunk az ötleteidre, véleményedre
  • Tudjuk, hogy a rugalmas munkarend milyen fontos, ezért biztosítjuk hozzá a feltételeket
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Orvosi rendelőinkben széleskörű szolgáltatások érhetők el számodra: fogászat, bőrgyógyászat stb.
  • Saját óvodánk, bölcsődénk van
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Minden munkavállalónkra csoportos élet - és baleset biztosítást kötünk
  • Támogatjuk a közösség építést- családi programokkal, önkéntességgel, sportrendezvényekkel

Állás adatai

Állás azonosító: 4086
Pozíció megnevezés: Alkalmazás szakértő
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: IT
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Alkalmazás szakértő