Egészség. Élet. Minőség.

Adatintegritási munkatárs

Főbb feladatok

  • Adatintegritási program vállalati szintű támogatása
  • GMP érintett informatikai rendszerek felmérésének, értékelésének segítése
  • Feltárt hiányosságok megszüntetésének segítése, monitorozása
  • Az Egis GMP érintett területeinek adatintegritási szempontból történő támogatása
  • Új szoftverek, elektronikus worflow-k bevezetésének DI szempontból történő segítése (az URS készítéstől a bevezetésig)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Vegyészmérnök/ gyógyszerész/élelmiszermérnök/ informatikus/ mérnökinformatikus/ minőségügyi mérnök végzettség
  • Informatikai háttér (több generációs operációs rendszer, irodai alkalmazások, gyógyszeripari rendszerek) magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Számítógépes validációval kapcsolatos ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pro-aktivitás, precizitás és kiváló együttműködő készség
  • Rendszerező gondolkodás, nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Minőségügyi vagy minőségügyi területtel együttműködésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Gyógyszeripari háttér, nemzetközi követelmények, irányelvek, guide-ok ismerete valamint jártasság azok gyógyszergyári folyamatokra való gyakorlati alkalmazásában
  • Ipari és/vagy laboratóriumi és/vagy vállalatirányítási rendszerek terén szerzett gyakorlati tapasztalat

Egyéb

  • EZÉRT ÉRDEMES AZ EGIST VÁLASZTANI:
  • Nálunk a legmagasabb szintű adatintegritási tudást sajátíthatod el
  • Teljes gyógyszergyártási GMP tevékenységet lefedő ismeretekre tehetsz szert
  • Versenyképes fizetésen túl széleskörű cafeteriát, 13. havi fizetést is biztosítunk
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenységre van lehetőség
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak
  • Modern és folyamatosan fejlődő technikai környezetet biztosítunk

Állás adatai

Állás azonosító: 3267
Pozíció megnevezés: Adatintegritási munkatárs
Munkavégzés helye: Egis Központ, 1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adatintegritási munkatárs