Bezárás

Adatelemző

Az Egis kereskedelmi igazgatóságára piacelemző/ adatelemző munkatársat keresünk, aki az üzleti területekkel szorosan együttműködve önálló elemzési-riportálási feladatokat lát el, emellett részt vesz a fejlett analitikai megoldásokat fejlesztő csapat munkájában

Főbb feladatok

  • Adatok gyűjtése, tisztítása, átalakítása, ellenőrzése
  • Riportok tervezése, fejlesztése, piaci és versenytárs elemzések készítése
  • Kereskedelmi üzleti intelligencia projektek támogatása, lekérdezések és vizualizációk fejlesztése
  • Nemzetközi piaci trendek figyelése, okok feltárása, az azokból levonható következtetések és javaslatok megtétele
  • A piac egy meghatározott termék vagy terület érdekében való elemzése
  • Fejlett analitikai módszerek implementálása a kereskedelmi tervezés és döntéshozatal támogatására
  • Elõrejelzések, valószínûségi modellek készítése, üzleti scenáriók profithatásának becslése
  • Igény szerint tanulmányok, elemzések készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA...
  • haladó Excel, PowerPoint, SQL (Oracle, MSSQL) ismeretekkel bírsz
  • kiváló elemzési készség és rendszerszemléleted van
  • könnyen és gyorsan megérted az üzleti kihívásokat és az adat nyelvre fordítása sem okoz problémát
  • komplex gondolkodás, kiváló problémamegoldó képesség jellemez
  • magabiztos angol nyelvtudásodat írásban és szóban egyaránt szívesen kamatoztatnád

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • gyógyszeripari tapasztalat
  • BI tapasztalat
  • Python (pandas, matplotlib, dash, scikit-learn, egyéb modell könyvtárak)
  • Cloudera ML környezet ismerete
  • Git

Egyéb

  • AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD
  • Versenyképes kompenzációs csomag, 13. havi fizetés, béren kívüli juttatások, extra szabadnap
  • Hosszú távú karrierlehetőségek
  • Stabil vállalati háttér
  • Széleskörű egészségügyi szolgáltatások, sportlétesítmények, vállalati üdülő
  • Modern és fejlődő technikai munkakörnyezet
  • Közösségi és agilis munkaterek
  • Családbarát vállalat
  • Rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége

Állás adatai

Állás azonosító: 4769
Pozíció megnevezés: Adatelemző
Munkavégzés helye: Egis Kereskedelmi központ, 1134 Budapest, Lehel utca 13-15.
Szakterület: Kereskedelem és marketing
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adatelemző